1.9.2017

Zajímá Vás, co je pod povrchem?

Vaše bydlení si zaslouží kvalitní materiál i tam, kde to na první pohled nevidíte. Víte, jaký materiál je ten nejlepší? My Vám to usnadníme!

Fasády a omítky

Kvalitní fasády a omítky jsou pro stavbu opravdu důležité. Kvůli tomu jsme si již před lety vybrali Firmu Baumit. Jejich vizí je tvořit pro klienty zdravé a energeticky úsporné bydlení. Baumit dlouhodobě udává trendy v této oblasti a stále pracuje na vylepšení zateplení fasád. Mimo jiné se také pyšní nejbohatší barevnou paletou v Evropě.

Tepelná izolace

Materiály ISOVER jsou určeny nejen pro tepelnou izolaci, ale slouží i jako ochrana před hlukem či jako součást požární bezpečnosti a významně přispívají ke snižování energetické náročnosti budov. Strategie Isoveru - multikomfortní dům, Vám zajistí výborný akustický a tepelný komfort, zdravý čistý vzduch v interiéru, a to vše s ohleduplností k životnímu prostředí a nízkými náklady.

Téměř bezespáré zdi

YTONG je bílá tvárnice, která je vyrobena z vápna, písku, cementu a vody. Uvnitř obsahuje milióny vzduchových pórů, které jí také daly jméno: pórobeton. Tento materiál je výborný na provádění detailů, dobrému rozvodu instalací a při jeho použití se spotřebuje jen velice málo omítky.Tato značka se se může pochlubit mimořádnou historií, její síla a úspěch souvisí s dlouhou tradicí a východiskem v podobně inovativních technologií. YTONG se stal první značkou, která umožnila obyčejným lidem stavět neobyčejně úsporné domy. Nabízí realizaci vyhřátého, ale úsporného domova, nadstandardní péči a služby.

Plastová a hliníková okna

Dovedete si představit Vaše bydlení bez oken a dveří? Výrobky firmy Samat jsou velice kvalitní, ale také designové. Výborně dokreslují image a ovlivňují celkovou atmosféru. Z jejich nabídky využíváme plastové a hliníkové výrobky, které máme na našich stavbách vyzkoušené. Samat patří k inovativním firmám, které se stále přizpůsobují novým potřebám a přáním svých zákazníků.

Dřevěná okna

Na dřevěná okna vždy povoláme firmu SAVA spol, s.r.o., která působí na trhu již přes dvacet let. Po celou dobu dodává svým klientům kvalitní výrobky za skvělou cenu. Zabývají se především stavebně truhlářskou výrobou a neustále rozšiřují svůj sortiment o nové produkty. Můžete se spolehnout, že budou produkty dodány v té nejvyšší kvalitě.

Sádrokartony

Rigips je náš hlavní dodavatel sádrokartonu. Tento výrobek se používá na výstavbu vnitřních stěn a stropů. V tomto odvětví se trh neustále rozvíjí a vlastnosti sádrokartonu jsou výborné. Zajistí Vám zdravý a bezpečný životní prostor. Díky sádrokartonu můžete v interiéru vykouzlit příjemné nepřímé osvětlení. Rigips je náš dlouholetý dodavatel, se kterým jsme maximálně spokojeni. Důvodem spolupráce je vedle širokého sortimentu také školení pro naše zaměstnance, kteří přesně vědí, jak s materiálem pracovat.

Tepelná čerpadla

Na vodu, topení, plyn, solární techniku nebo čerpací techniku využíváme výborné spolupráce s firmou IVAR CS spol. s.r.o. IVAR si zakládá na preciznosti, kvalitě a hlavně na včasném a rychlém doručení výrobků. Veškeré zboží splňuje i ty nejnáročnější požadavky mezinárodních standardů.

Cihelné a nerezové komíny

Unikátní cihelné komíny i vysoce odolné nerezové komíny nám pro Vás dodává firma Ciko, s.r.o. Jejich výrobky umožňují připojení libovolného spotřebiče a jsou využitelné pro všechny druhy paliv. Ciko dlouhodobě vyvíjí vlastní sortiment za účelem dosažení vysoké kvality a dlouhé životnosti v kombinaci s příznivou cenou.

Venkovní dlažba

Odborníkem na venkovní dlažbu je pro nás firma Best. Povrchy, které dodávají jsou vysoce kvalitní, lehce udržovatelné a kladou velký důraz na design. Vybrat si můžete z moderních kousků nebo zůstat u klasiky. Firma Best se navíc snaží chovat šetrně k životnímu prostředí a eliminuje dopad na něj.

Zpět k projektu

standardy-2.jpg

Další články

 • 15.11.2017

  Život v srdci Českého ráje!

  Přinášíme Vám opravdové a kvalitní zázemí pro Vaši rodinu.

  Zobrazit více
 • 13.11.2017

  Na Jičínské máme hotovo!

  Podívejte se na výraznou změnu historické budovy!

  Zobrazit více
 • 2.10.2017

  Zažijte klid v centru města

  Vypouštíme do světa další z našich developerských projektů!

  Zobrazit více
 • 15.9.2017

  Moderní bydlení na venkově

  Skloubit moderní životní styl s klidným bydlením v přírodě není žádný problém.
  Rodinný dům na Malém Rohozci je toho důkazem.

  Zobrazit více
 • 15.8.2017

  Dopřejte si to nejlepší!

  Při výběru standardů pro Vaše nové bydlení si dáváme záležet. Doporučíme Vám pouze osvědčené dodavatele, na které se můžeme spolehnout.

  Zobrazit více