15.8.2017

Dopřejte si to nejlepší!

Při výběru standardů pro Vaše nové bydlení si dáváme záležet. Doporučíme Vám pouze osvědčené dodavatele, na které se můžeme spolehnout.

Podlahy

Není podlaha jako podlaha a Vaše bydlení si zaslouží to nejlepší. Vybrali jsme pro Vás značku Quick-step, a to díky výborně fungující spolupráci a kvallitě. Jejich sortiment je opravdu rozsáhlý, ale série Classic, kterou máme vyzkoušenou na ne jednom projektu určitě stojí za povšimnutí.

Obklady a dlaždičky

Obkladů a dlaždiček je na trhu nepřeberné množství. naše společnost dlouhodobě spolupracuje s firmou RAKO, protože preferujeme českého výrobce a dlouhou výdrž jejich výrobků. Vyberte si ty pravé obklady pro Vaši koupelnu. Série Concept v matné verzi a Concept+ ve verzi lesklé vám doslova sedne!

Umyvadla a vany

Co u Vás rozhoduje při výběru umyvadla nebo vany? U nás je to především kvalita, design a široká nabídka produktů. Přesně to Vám poskytne i firma JIKA vyrábějící sanitární keramiku pro Vaši koupelnu.

Sprchové kouty

Toužíte po kvalitním sprchovém koutu? Tato značka Vám určitě sedne. Bezrámový sprchový kout je nenáročný na údržbu a skvěle vypadá. Tato Švýcarská firma vše vyrábí a montuje v Čechách.

Vany pro relaxaci

Pro odpočinek a relaxaci Vám zprostředkujeme do Vaší koupelny vanu od výrobce Kaldewei. Vany splňují nejvyšší nároky na design a kvalitu. Ze sortimentu si jistě vyberete. Myslíme i na Vaše bezpečí a proto jsou vany protiskluzové. Údržba vany Kaldewei je díky systemu Perl-Effekt úžasně jednoduchá. Stačí jen otřít!

Baterie do koupelny i kuchyně

Myslíme i na ty nejmenší detaily! Značka KLUDI Vám nabízí veškeré baterie, které pro Vaši koupelnu potřebujete. S KLUDI máme jen dobré zkušenosti a rádi Vám doporučíme jen to nejlepší. Serie Tercio jistě stojí za povšimnutí. Kvalitu hledáme i u těch nejmenších detailů.

Interiérové dveře

Interiérové dveře Sapeli používáme na našich projektech hned z několika důvodů! Jde nám především o kvalitu zpracování a použitých materiálů, širokou škálu dekorů a typů zasklení či zárubní. Moderní internetové stránky nabízí jednoduchý konfigurátor pro možnost sestavení dveří přesně dle Vašich představ.

Vypínače a zásuvky

Pro vypínače a zásuvky již dlouhou dobu volíme firmu ABB. Na českém trhu působí již přes sto let. Výrobky máme vyzkoušené v interiéru i exteriéru. ABB klade velký důraz na design a kvalitu. Z jejich široké nabídky si určitě vyberete.

Zpět k projektu

standardy.jpg

Další články

 • 15.11.2017

  Život v srdci Českého ráje!

  Přinášíme Vám opravdové a kvalitní zázemí pro Vaši rodinu.

  Zobrazit více
 • 13.11.2017

  Na Jičínské máme hotovo!

  Podívejte se na výraznou změnu historické budovy!

  Zobrazit více
 • 2.10.2017

  Zažijte klid v centru města

  Vypouštíme do světa další z našich developerských projektů!

  Zobrazit více
 • 15.9.2017

  Moderní bydlení na venkově

  Skloubit moderní životní styl s klidným bydlením v přírodě není žádný problém.
  Rodinný dům na Malém Rohozci je toho důkazem.

  Zobrazit více
 • 1.9.2017

  Zajímá Vás, co je pod povrchem?

  Vaše bydlení si zaslouží kvalitní materiál i tam, kde to na první pohled nevidíte. Víte, jaký materiál je ten nejlepší? My Vám to usnadníme!

  Zobrazit více