24.5.2016

Region známe skvěle,
využijte našich kontaktů

V Českém ráji je krásně a je tu spousta možností pro budoucí rozvoj. Výhodou pro Vás je dostupnost krajských měst a strategické umístění u dálnic v průmyslových zónách. Jsme schopni Vám pomoci nalézt vhodný pozemek,
průmyslový areál či budovu k rekonstrukci.

hledate-misto.jpg

Napište nám Vaší vizi

nebo nás kontaktujte na tel. čísle +420 484 849 221

Podmínky užití

Nakládání s obsahem internetových stránek www.topdesign.cz, se řídí zákonem č. 121/2000 Sb. o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů. Chcete-li kterýkoliv zveřejněný materiál převzít dle, případně jej dále šířit jiným způsobem, vyžádejte si předem souhlas majitele toho serveru. Bez tohoto souhlasu není možné kopírovat a šířit uveřejněné materiály.

Pravidla pro novináře

Novinářům uděluje společnost souhlas k rozšiřování a zveřejňování všech materiálů, které jsou vystaveny na internetových stránkách společnosti v sekci tiskové centrum s podmínkou, že bude vždy uveden zdroj informací a to webové stránky společnosti. Informace takto načerpané nebudou významným způsobem změněny či jakkoli zkresleny a bude zachován jejich význam a smysl.

Omezení odpovědnosti provozovatele

Provozovatel neodpovídá za jakékoliv případné škody vzniklé v souvislosti s užíváním těchto stránek. Dále neodpovídá za škody vzniklé z důvodu jejich částečné nebo úplné nefunkčnosti či z důvodu nedostupnosti obsahové části.

Další články

 • 18.5.2017

  Stavíme, bouráme, rekonstruujeme, rosteme!

  Jen co jsme se rozloučili s posledním sněhem, už zase naplno využíváme krásného počasí a sezona je v plném proudu.

  Zobrazit více
 • 30.3.2017

  Na stavby přišlo jaro!

  V Modřišicích u Turnova stavíme halu pro našeho významného klienta SINCON Technology, s.r.o. Využíváme krásného jarního počasí. A jak trávíte nedělní ráno vy?

  Zobrazit více
 • 15.2.2017

  Na Jičínské jsou práce v plném proudu!

  Od začátku rekonstrukce kasáren na Jičínské ulici již nějaký čas uběhl.
  Jak jsme slíbili, vše pro Vás dokumentujeme, abyste měli o tomto výjimečném projektu přehled.

  Zobrazit více
 • 1.11.2016

  Stavíme, bouráme, rekonstruujeme, rosteme!

  Zobrazit více
 • 12.6.2016

  Ruch na Jičínské a
  první kroky velké rekonstrukce

  Rekonstrukce začala, mrkněte se na prvních pár dní a na ruch Jičínské ulice v Mladé Boleslavi. Cílem je vytvořit výjimečné bydlení, které nemá v Mladé Boleslavi konkurenci. Postupně zaznamenáme celý průběh, abyste se i Vy mohli pokochat zajímavým pohledem na přerod takto významné historické stavby.

  Zobrazit více