Skladovací hala
společnosti ALFAVARIA

Pro společnost ALFAVARIA Group s.r.o. jsme projektovali skladovací halu s důrazem na výjimečný design. Je určena pro skladování kovových dílů, prodejního materiálu a dopravních prostředků.

alfavaria.jpg

Popis stavby

Železobetonová prefabrikovaná hala

Hlavní myšlenkou investora bylo vybudovat skladovou halu jednoduché konstrukce a nevšedního vzhledu. Skladové prostory o výměře 1 000 m2 jsou řešeny z železobetonového prefabrikovaného skeletu a opláštěny sendvičovými panely. Umístění skladové haly v místě stávajícího sídla společnosti investora vyžadovalo respektování stávajícího výškového uspořádání a řešení vnitro areálové dopravy.

  • 1 380 m2

    Zpevněné plochy

  • 1 000 m2

    Zastavěná plocha

  • 7 750 m3

    Obestavěný prostor

Harmonogram

Průběh spolupráce

S klientem jsme spolupracovali od projektové dokumentace
po výstavbu a finální kolaudaci.

Osobní schůzka

05/2014

Projektová dokumentace

06/2014

Stavba areálu

10/2014

Kolaudace

03/2015

Od první schůzky ke skladování: 10 měsíců

Reference

Hodnocení spolupráce investorem

Při hledání dodavatele nové haly firmy ALFAVARIA Group s. r. o. jsme postupovali s nejvyšší pečlivostí a stejný přístup jsme očekávali také od realizátora stavby. S odstupem času po dokončení díla mohu výběr stavební společnosti TopDesign Stavby označit jako dobrou volbu. Rychlost, profesionalita a vůle řešit běžné provozní zádrhely, které se v průběhu realizace vyskytly, to vše považuji za spolupráci, kterou mohu nazvat jako bezproblémovou. Firmu TopDesign tímto doporučuji.

Jan Kupský, jednatel

Jdeme do toho?

Pojďme se
poznat osobně

Ing. Martin Beksa

majitel společnosti TopDesign

Rádi se s Vámi potkáme u nás ve Vlastibořicích, kde Vám poskytneme nezávaznou konzultaci, nebo rovnou představíme realizační tým.

Kontaktní formulář

spolecna-stavby.jpg