Rekonstrukce
historického hostince

Pro společnost AQUA Program s.r.o. jsme v Ohrazenicích u Turnova zrekonstruovali historickou budovu. Třípodlažní objekt má klenuté sklepení, valbovou zalomenou střechu s původním, více než 300 let starým, krovem.

pyram.jpg

Popis stavby

Střecha s původním,
více než 300 let starým, krovem

Rekonstrukce stávajícího třípodlažního objektu s klenutým sklepením, valbovou zalomenou střešní konstrukcí s původním, více než 300 let starým, krovem. Velice náročná rekonstrukce spočívala zejména v kompletním statickém zajištění objektu, sanaci vlhkého zdiva a nové střešní konstrukci včetně všech dokončovacích prací.

  • 3

    Počet podlaží

  • +300 let

    Stáří budovy

Reference

Hodnocení spolupráce investorem

Společnost TopDesign vyhrála VŘ na rekonstrukci historické stavby U Pyrámu 168, která byla z části dotovaná EU. Doba rekonstrukce budovy byla časově omezena a musela být dokončena k určitému datu. TopDesign vynaložil veškeré úsilí, aby termín splnil, aniž by to vyvažoval kvalitou odvedené práce. Rekonstrukce byla velmi pečlivě a citlivě provedena, zachován byl starobylý ráz historické budovy při plné funkčnosti. S TopDesignem se nám velmi dobře spolupracovalo a komunikovalo. V současné době se společností spolupracujeme dál.

Martin Kabeláč - jednatel

Jdeme do toho?

Pojďme se
poznat osobně

Ing. Martin Beksa

majitel společnosti TopDesign

Rádi se s Vámi potkáme u nás ve Vlastibořicích, kde Vám poskytneme nezávaznou konzultaci, nebo rovnou představíme realizační tým.

Kontaktní formulář

spolecna-stavby.jpg