Dáváme Vašemu bydlení
nový život

Říká se, že je lepší postavit dům nový, než rekonstruovat. Pojďte se přesvědčit, že to neni vždy pravidlem!

rd-holas1.jpg

Příběh domu

Rekonstrukce domu v Turnově

V klidné zastavěné části Turnova, jsme prováděli rekonstrukci rodinného domu Došlo k demontování celé vrchní stavby stávajícího objektu a vybourání schodiště. Z důvodu nepravidelného půdorysného tvaru původního objektu byla rozšířena část spodní stavby a doplněna základová část. K domu také náleží prostorná terasa, garáž a zpevněné plochy.

V první řadě jsme dbali na to, aby dům nijak nenarušil architektonický ráz ulice a krásně zapadl. Volili jsme proto vhodné barvy a charakter celé stavby. Skloubili jsme zde historické prvky a prvky moderní architektury. Na soklové části si můžete všimnou dekorativní voděodolné omítky. Ze zanedbaného dožitého domu jsme během pěti měsíců vytvořili příjemné bydlení pro čtyřčlennou rodinu.

 • 9,5 x
  12 m

  Rozměry domu

 • 152 m2

  Zastavěná plocha

 • 661 m3

  Obestavěný prostor

Harmonogram

Průběh spolupráce

Osobní schůzka

06/2016

Projektová dokumentace

08/2016

Stavba rodinného domu

04/2017

Kolaudace

09/2017

Od první schůzky k nastěhování: 5 měs.

Reference

Naše práce očima klientů

Spolupráce s firmou TopDesign Stavby, s.r.o. byla velmi příjemná a vstřícná. Nejvíce oceňuji výbornou organizaci, rychlost výstavby a kvalitu provedení. Velice dobře se mi spolupracovalo a jednalo přímo s dělníky na stavbě. Mohu doporučit!

Milan

Jdeme do toho?

Pojďme se
poznat osobně

Ing. Martin Beksa

majitel společnosti TopDesign

Rádi se s Vámi potkáme u nás ve Vlastibořicích, kde Vám poskytneme nezávaznou konzultaci, nebo rovnou představíme realizační tým.

Kontaktní formulář

spolecna-stavby.jpg