Klidné bydlení
v blízkosti lesa

Tento rodinný dům s výhledem na Drábské Světničky jsme postavili pro manželský pár z Prahy. Po letech strávených v rušném městě se rozhodli pro větší klid a relaxaci.

rd-bittnerovi.jpg

Příběh domu

Rodinný dům ve Vlastibořicích

Manželé Jiří a Jitka za námi přišli s jasnou představou o svém domě a naší spolupráci. Času neměli nazbyt a s celou stavbou chtěli mít co nejméně starostí. A proto jsme zajistili vše od zpracování projektu, vyřízení potřebných povolení
až po samotnou stavbu domu na klíč.

Novostavba rodinného domu určeného pro rodinné bydlení 4 osob. Součástí stavby je sklad dřeva a garáž pro parkování jednoho osobního automobilu. Novostavba rodinného domu se nachází v severním okraji obce Vlastibořice. Vzhled a charakter stavby vyplývá z okolní zástavby, která je tvořena rodinnými domy. Objekt má obdélníkový půdorys o rozměrech 17,65 x 8,0m. Jde o dvoupodlažní stavbu se sedlovou střechou se sklonem 45°. Zastavěná plocha RD 148,5m2. Obestavěný prostor RD 852,3m3.

 • 17,7 x
  8,0 m

  Rozměry domu

 • 148 m2

  Zastavěná plocha

 • 852 m3

  Obestavěný prostor

Harmonogram

Průběh spolupráce

Jedním z požadavků bylo, aby potřebná povolení byla vyřízena bez zbytečných prodlev a taktéž aby probíhala i stavba domu.

Osobní schůzka

01/2014

Projektová dokumentace

02/2014

Stavba rodinného domu

04/2014

Kolaudace

12/2014

Od první schůzky k nastěhování: 12 měs.

Reference

Naše práce očima klientů

I když jsme postavili a zrekonstruovali již několik domů stavět s TopDesignem bylo velmi správné rozhodnutí. Spolupráce s projektanty firmy i následující stavba probíhaly bez jakýchkoliv problémů a případné připomínky, požadavky i úpravy byly velmi rychle realizovány. Velmi důležité pro nás bylo zajištění veškeré stavební dokumentace a všech povolení od zahájení stavby až po kolaudaci na příslušných úřadech. Toto nám ušetřilo velmi mnoho času. Rádi bychom zdůraznili rychlost výstavby. Velice rádi jsme se jezdili na stavbu dívat a vždy jsme byli mile překvapeni tím, jak rychle stavba roste. Firma dbá na kvalitu stavebních prací i použitého materiálu. Stavbu jsme od projektu až po kolaudaci realizovali "na klíč" včetně oplocení i zahradních úprav. Se stavbou jsme velmi spokojeni a rozhodnutí stavět s TopDesignem můžeme jenom doporučit.

Jiří a Jitka

Jdeme do toho?

Pojďme se
poznat osobně

Ing. Martin Beksa

majitel společnosti TopDesign

Rádi se s Vámi potkáme u nás ve Vlastibořicích, kde Vám poskytneme nezávaznou konzultaci, nebo rovnou představíme realizační tým.

Kontaktní formulář

spolecna-stavby.jpg